Russian (CIS)Українська

Виїзна весільна церемонія в ресторані «Губернія»

Виїзна весільна церемонія в "Губернії"

Останнім часом виїзна весільна церемонія стала невід'ємним атрибутом весільного торжества. В першу чергу, виїзна церемонія дозволяє перетворити банальний процес розпису в РАГСі в надзвичайно гарне, виконане в індивідуальному стилі молодят, свято.

Все багатство фантазії нареченого і нареченої за допомогою професійних декораторів може легко втілитися в життя в ресторані «Губернія». Тут ви можете провести незабутню виїзну церемонію безпосередньо в бенкетному залі ресторану, або на території літньої тераси, яка за допомогою мінімального декору може перетворитися на казкове місце з ваших снів.

Детальніше...

Де відсвяткувати ювілей в Кам'янці-Подільському

Ювілей в ресторані "Губернія"

Ювілей - чудовий привід зібрати за одним столом найдорожчих і близьких людей. Зазвичай, такі торжества пов'язані з великими клопотами і занепокоєннями. Однак хочеться, щоб в цей день ювіляр міг насолодитися спілкуванням з рідними та друзями, не турбуючись про всілякі деталі.

Ресторан «Губернія» в Кам'янці-Подільському - прекрасне місце для довгоочікуваної зустрічі з рідними та близькими в затишному сімейному колі або великій, веселій компанії. Адміністратори ресторану допоможуть імениннику звести до мінімуму всі клопоти і турботи: допоможуть скласти меню святкового столу, порадять кращих музикантів, ведучих і, за бажанням, декораторів.

Детальніше...

Де відсвяткувати весілля в Кам'янці-Подільському

Весілля в ресторані "Губернія"

І ось сталося! Заповітне колечко прикрашає пальчик нареченої! Що ж, тепер саме час подумати про організацію одного з найбільш значущих свят у житті молодої пари - весілля!!!

Де ж відсвяткувати весілля в Кам'янці-Подільському? При виборі ресторану слід враховувати цілий ряд моментів, від яких залежить настрій вашого свята.

Детальніше...

Кращий бенкетний зал в Кам'янці-Подільському

Бенкетний зал ресторану "Губернія"

Бенкетний зал в ресторані «Губернія» - це розкішне місце, яке ідеально підійде для проведення корпоративного заходу, весільного торжества, ювілею або річниці. Тут також можна організувати ділову презентацію, бізнес-зустріч або навіть провести конференцію.

Місткість кращого в Кам'янці-Подільському бенкетного залу - 250 осіб, при цьому у вас залишиться достатньо місця для проведення танцювальної та конкурсної програми.

Детальніше...

Ресторан «Губернія»

Ресторан "Губернія"

Ресторан «Губернія» - це, в першу чергу, чудовий бенкетний зал на 250 осіб, відмінна кухня і урочистий інтер'єр. З перших хвилин перебування в ресторані відчуваєш дивовижну атмосферу свята. Вона таїться в кожному елементі декору, в кожній усмішці персоналу, кожній страві, приготованій з любов'ю.

Ресторан «Губернія» - відмінне місце для святкування весільних торжеств, ювілеїв, Днів народження, хрестин, корпоративних заходів.

Детальніше...